SZCZEGÓŁOWY OPIS BIURKA

Każde biurko techdesk jest wyprofilowane z najwyższa starannością o twój komfort. personalizacja, przestronny blat, solidny stelaż, a nawet specjalna przelotka to połączenie trwałości, funkcjonalności oraz oryginalnego charakteru.

Personalizacja

Gracze komputerowi to wyjątkowa społeczność. Personalizacja nadaje niepowtarzalności i unikatowości każdemu produktowi. Wycięty laserowo, umieszczony na blendzie pseudonim, nadaje indywidualnych cech i pozawala na identyfikację się gracza ze swoim stanowiskiem. Dajemy Ci możliwość spersonalizowania swojego biurka, jakim jest umieszczenie na blendzie Twojej nazwy, ksywy, lub innej treści.

Blat

Blat charakteryzuje się dużą przestronnością. Jego wymiary (150x80) oraz odpowiednio dobrany kąt wyprofilowania zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do jego wykonania użyliśmy wysokiej jakości płyt z włókien drzewnych, pokrywając je kilkoma warstwami lakieru, którego struktura zapewnia maksymalną wytrzymałość. Co wyróżnia nasz produkt na tle innych biurek dostępnych na rynku. Wycięcie łukowe na przedzie blatu sprzyja łatwości poruszania się po jego powierzchni i pozwala na wygodne ułożenie ciała. Dyskretna przelotka będąca częścią systemu zarządzania kablami została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najbardziej zmniejszyć widoczność przewodów.

Zalety

 • Przestronność, możliwość zagospodarowania dużej przestrzeni, wymiary 150x80
 • odpowiednio dobrany kąt wyprofilowania zapewniający wysoki komfort użytkowania
 • wykonany z płyty z włókien drzewnych (MDF)
 • powierzchnia kilkukrotnie pokryta lakierem z odpowiednią strukturą, zapewniającą wytrzymałość
 • przelotka na kable nadaje estetyki, powoduje, ze kable sa niewidoczne, jest częścią systemu zarządzania kablami

Cable management

Oferujemy proste rozwiązanie. Stworzony przez nas system poprowadzi wszystkie kable przez dyskretny otwór w blacie, stelaż, aż do gniazdka. Bez wysiłku użytkownik pozbędzie się bałaganu, a biurko będzie jeszcze przyjemniejsze w użytkowaniu. Dodatkowym usprawnieniem grania jest zamontowany w optymalnym miejscu uchwyt na słuchawki.

Zalety

 • zapewnia dyskretne ukrycie kabli
 • pozwala zapanować nad chaosem / bałaganem na biurku
 • uchwyt powoduje, ze słuchawki są zawsze pod ręką, nie zajmując/ograniczając powierzchni blatu

Stelaż

Rdzeń naszego produktu – mocny stelaż – jest podporą dla blatu i integralną częścią systemu zarządzania kablami. Masywne nogi, wsparte łączącą je belką, nadają biurku stabilności i wytrzymałości, a także wpływają na jego nowoczesny design przywodzący na myśl solidność. Belka – podpora i miejsce na logo naszej firmy oraz twój napis – podobnie jak reszta stelażu wykonana jest z metalu.

Zalety

 • masywne nogi nadają biurku stabilności i wytrzymałości
 • belką, będącą integralną częścią stelaża, jest jednocześnie maskownicą kabli
 • Dodatkową cechą jest wytrzymałość biurka, które wytrzymuje obciążenie do 150kg

BIURKO Z MIEJCEM NA TWÓJ NICK

W Techdesk wierzymy, że każdy gracz zasługuje na możliwość wyróżnienia się. Dzięki personalizacji jest to możliwe! Podaj nam swoją ksywkę, a my stworzymy idealne, podpisane biurko dla Ciebie.

Image

OBCIĄŻENIE 200KG

Biurko jako arena Twojej pasji musi wytrzymać wiele. Maksymalne obciążenie to aż 200kg dzięki czemu masz gwarancję, że Twoje biurko nie ugnie się nawet pod najcięższym gamingowym sprzętem.

CO MÓWIĄ O NAS?

Każda opinia jest dla nas na wagę złota i z każdą się liczymy. Oto co mówią o nas Ci, którzy mają przyjemność użytkowania biurek Techdesk na co dzień.

NAPISZ DO NAS

Nie jesteśmy wielką, nieprzyjazną korporacją. Jesteśmy otwarci na ludzi i ich potrzeby dlatego służymy Ci pomocą o każdej porze. Wpisz w formularzu nurtujące Cię pytanie, a postaramy się na nie odpowiedzieć jak najszybciej.

Create A product first!

Create a product first please!