Image

NASZE POCZĄTKI ZRODZIŁY SIĘ Z POTRZEBY STWORZENIA IDEALNEGO BIURKA GAMINGOWEGO.

Sami jesteśmy graczami dlatego szukaliśmy najlepszych rozwiązań. Od pomysłu poprzez projekt, wdrożenie, konsultacje z innymi graczami i finalizację. Szukaliśmy najlepszych dostawców, odbyliśmy wiele rozmów i tak oto powstały pierwsze egzemplarze personalizowanych biurek TECHDESK. Dziś wiemy, że gaming to nie tylko rozrywka, to także styl życia, który nadaje Twojej rzeczywistości barw. Gamingowe biurka Techdesk kreują przestrzeń, która jest fundamentem Twojej pasji.

NASZA HISTORIA W KILKU KROKACH

Pierwsze biurko Techdesk nie powstałoby gdyby nie fakt, że sami go potrzebowaliśmy. Motywacją do działania była gamingowa pasja, która nas napędzała.

1. Poszukiwania

2 graczy amatorów, szukaliśmy biurka, które sprosta naszym potrzebom – bez skutku

2. Nasze założenia

Początkowo TECHDESK miał być to tylko luźny projekt, w którym chcieliśmy stworzyć stanowiska do gry, tylko i wyłącznie na własne potrzeby

3. Ewolucja

Z czasem projekt ten zaczął przeradzać się w coś poważnego z myślą nie tylko o nas, ale o całej społeczności e-sportowej/graczy

4. Przygotowania

Postanowiliśmy stworzyć unikatowy produkt, który wyróżnia gamera i odda jego charakter. Zdecydowaliśmy się na personalizację biurka, tak aby każdy użytkownik mógł się z nim utożsamiac

5. Realizacja

W 2017r rozpoczęliśmy prace nad budowaniem produktu. Pierwsze miesiące upłynęły na tworzeniu projektów. Zrobiliśmy tysiące kilometrów w poszukiwaniu najlepszych dostawców. Po kilku miesiącach udało się stworzyć finalny produkt.

6. Finał

Główną ideą przyświecającą przy tworzeniu biurka było to, żeby było ono stworzone dla graczy przez graczy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Naszą misją jest tworzenie biurek, które zagwarantują najbardziej komfortowe warunki do gamingu. Wiemy jednak, że wybór idealnego biurka nie jest łatwą sprawą dlatego służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Różnica pomiędzy tymi modelami tkwi w materiale, z którego wykonano blat. W wersji Basic jest on wykonany z płyty laminowanej oklejonej obrzeżem z tworzywa sztucznego. Posiada on wcięcie łukowe w przedniej części. W wersji Premium natomiast, blat wykonany jest z płyty z włókien drzewnych, która pokryta jest kilkoma warstwami odpornego lakieru. Przód blatu poza wcięciem łukowym, posiada również wyprofilowanie krawędzi pod odpowiednim kątem, co zwiększa komfort użytkowania.
Image

TECHDESK JEST TO MARKA

Która wykracza daleko poza sztywne schematy. Dajemy gamerom solidne fundamenty do rozwijania swych pasji. Nasze biurka kreują nową przestrzeń zmieniając zwykły gaming w wirtualny świat emocji gdzie o wszystkim decydujesz Ty.

Niesamowita wygoda

Wyśmienita sprzedaż

Gwarancja zadowolenia

Nowoczesny design

WSPÓŁPRACUJEMY

To gamerzy, youtuberzy i wszyscy, którzy wiedzą jak ważny jest odpowiedni design oraz komfort użytkowania biurka. Dzięki możliwości personalizacji pozwalamy wszystkim naszym klientom poczuć się wyjątkowo.

Create A product first!

Create a product first please!